פיגומים ובונים
לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות:

השכרת פיגומים

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם הצעת מחיר!

השכרת פיגומים

תוכן עניינים
השכרת פיגומים

אנו מציעים השכרת פיגומים למטרות שונות, עם אפשרות להרכבה על ידי צוות מקצועי מטעם החברה או יכולת הרכבה עצמית על ידי צוות מקצועי מטעמכם. החברה מספקת ציוד פיגומים ומובילה עד לבית הלקוח.. פיגומי אלומיניום איכותיים לפרטיים, קבלנים, מוסדות ועסקים. שיחת יעוץ חינם לבחירת הפיגום המושלם עבור בצרכים שלכם.

השכרת פיגומים, למי זה מתאים?

השכרת פיגומים הינה נוחה עבור חברות בנייה ומנהלי עבודה עם ניסיון והכשרה בבניית פיגומים, אשר רוצים לחסוך בתאום עם מרכיבים חיצוניים אשר נדרשים להוסיף קומות או חלקים שונים בתזמון עם הפרויקט. כאשר משפצים מבנה ניתן יהיה לקבע את הפיגום לאורך הפרויקט באותו מצב, כך שניתן להרכיבו פעם אחת ללא שינוי. אם מדובר על בנייה של קומות או שמוסיפים מרפסות, על הפיגום להשתנות בהתאם וצריך להזיזו או לפרקו ולהרכיבו מחדש, לפי התנאים והמיקומים החדשים. צוות הרכבה חיצוני אינו תמיד זמין ומותאם לעבודה בצמוד עם מנהלי פרויקטים ברמה הזאת ולכן יעדיפו חברות בנייה להשכיר פיגום לתקופות שונות.

אופציה נוספת הינה להזמין פיגום לתקופה ממושכת הכוללת הרכבה ופירוק, אך מחייבת את המזמין בתשלום חודשי עבור השכרת הציוד. לרוב כחלק מהצעת המחיר להרכבת פיגום, הציוד נשאר אצל המזמין כחודשיים לפני שמפורק ומוחזר לחברה. אם מדובר בעבודה גדולה יותר בה נדרש הציוד להיות מקובע לאורך זמן רב יותר, יש לצפות לבלאי גדול יותר וחשיפה לפגיעות בציוד ולכן המחיר להשכרה לתקופות משתנות גם מכסה עלויות אלו.

השכרת פיגומים לתקופות ארוכות…

חברות פרסום לדוגמא מזמינות הרכבה של פיגום קבוע ומשלמות שכירות חודשית עבור הציוד, כאשר המחיר עבור הרכבה גם כולל את הפירוק. לרוב הבלאי אומנם נמוך יותר ומפרקים את הסולמות כך שלא יהיו, ניסיונות של זרים לטפס על הפיגום או ביצוע פעולות ונדליזם של נערים. בעבודות של בניית תוספות כמו קומה נוספת לבית פרטי, יש לצפות לתקופה ארוכה בה נצטרך את הפיגום ואף נדרש להזמין הרכבה של תוספת בשלב מאוחר יותר.

מרכיב פיגומים מוסמך…

אדם רגיל אינו מורשה להרכיב פיגום בכוחות עצמו ונדרש לעבור הכשרה מיוחדת, אשר כוללת אישורים לעבודה בגובה ותעודה של מתקין פיגומים מוסמך. כל ניסיון להתקין את הפיגום על ידי אדם ללא אישורים מתאימים, עלול להסתיים בסיכון של עובדים ללא כיסוי של ביטוח ובהסתבכות בפלילי.
זאת נחשבת לעברה כמו לנהוג ללא רישיון ויש המחמירים מאוד איתה ובמיוחד במקרים של, תאונות או נפילות מפיגום גם במצבים בהם הפיגום תיקני ונבנה לפי תקנים ארציים.

ביטוח להרכבת פיגום..

בזמן הרכבת הפיגום ולאחר ההרכבה צריך להיות ביטוח עבור העובדים והציוד, שכן כל פגיעה עלולה להסתיים באסון ומצריכה כיסוי הולם של ביטוח. על חברת הביטוח להיות מיודעת לגבי הפרויקטים ולכסות את העובדים והמתקינים, לצד גם פגיעות ברכוש (כבר נפלות מוטות ברזל על רכבים מקומה גבוהה).


השכרת פיגומים – מחירון 2022 לחצו כאן >

למחירון שיפוצים עמית עוז לחצו כאן >

לאיזה תוכן תרצו לחזור בעמוד?