פיגומים ובונים
לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות:

חברת פיגומים

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם הצעת מחיר!

חברת פיגומים

תוכן עניינים
ציוד לפיגומים

חשיבות בחירת חברת פיגומים איכותית לצורך בנייה או שיפוצים

לבחירת קבלן השלד או חברת הפיגומים יישנה חשיבות מכרעת בענף הבנייה, מהסיבה שבחירה נכונה עשויה לקצר משמעותית את משך הפרויקט, עובדה המובילה לחיסכון בהוצאות, כמו גם ההבטחה לעמידה ודיוק בדרישות הנדסיות.

עם זאת, בחירה פזיזה או בלתי מושכלת של חברת הפיגומים עלולה להסב למזמין השירות נזקים בלתי הפיכים. בין אם מדובר בנציגי וועד בית המעוניינים בביצוע מקצה שיפוצים ובין אם הדבר נוגע לבנייה עצמאית, מומלץ להכיר את כל הפרמטרים לבחירה מוצלחת של החברה הקבלנית נותנת השירות.

בניגוד לדעה הרווחת, אין כל צורך ברקע מקצועי על מנת להגיע אל ההחלטה הנכונה, וכל שנדרש הוא איסוף מידע רלוונטי ועריכת השוואה בין נותני השירות, כשהפרמטר המרכזי שאותו יש לבחון הוא הניסיון.

ניסיון כאינדיקציה למקצוענות

מלבד העובדה שניסיון מהווה אינדיקציה למקצוענות, הניסיון מלווה לרוב בכלים, מיומנויות ומוניטין חיובי שנצברו על בסיס כל הפרויקטים קודמים.

ניסיון ומיומנויות שנרכשו אינם פריבילגיה הניתנת למשקיעי נדל"ן עם תקציבים בלתי מוגבלים, ומומלץ שכל לקוח במגזר העסקי או הפרטי ייבחן את הניסיון של חברת הפיגומים, קבלן השלד או הבנייה עוד בטרם הבחירה מול מי להתנהל.

מומלץ שלא לתת אמון בקבלן עלום שם או חברה בחיתוליה שעדיין לא יישמה פרויקטים מוכחים. בנסיבות הללו רצוי לעתים לשלם מחיר גבוה מעט יותר אך בה בעת ליהנות מביטחון מוחלט ושקט נפשי.

מעבר לכך, חשוב לדעת את ההבחנה בין ניסיון לבין וותק, כשהוותק הינו פרמטר טכני בלבד ועשוי להעיד על מספר שנות הפעילות, בעוד שהניסיון בוחן את כמות והיקף הפרויקטים הדומים אותם בצעה החברה בעברה.

חברת פיגומים- השירותים הנלווים

בענף הבנייה עשויים הפרטים הקטנים ליצור הבדל משמעותי כשהדוגמה הקלאסית לכך בולטת בעיקר בתחום הפיגומים והשירותים הנלווים אליהם.

חברת פיגומים מנוסה ומקצועית לא תתפשר על הקמת מבנה ארעי לצורך התמיכה באדם וציוד, אלא תבחן בשלב התכנוני את כל היתרונות והחסרונות הטמונים בכל סוג פיגומים בהתאם לצורכי הפרויקט הספציפיים, ואף תקצה משאבים בהקמתו של הפיגום לרבות השימוש בחומרי גלם איכותיים, הקמת הפיגום תחת השגחתו של בונה פיגומים מוסמך ובעל ניסיון, וליווי הפרויקט משלבי התחלתו ועד לסופו.

השירותים הנלווים הללו באים לידי ביטוי בהקמת קונסטרוקציות הפיגום, הקמת מגדלי תמיכה, שימוש בגשרי צנרת וכדומה.

חשוב להדגיש שאיכות הפיגומים והשירותים שמספקת חברת הפיגומים משפיעים ישירות על בטיחותם של העובדים באתר הבנייה או השיפוצים, ופיגומים שאינם עומדים בסטנדרטים הנדרשים עלולים להוביל לתאונות עבודה ופגיעה בחיי אדם ורכוש.

השכרת פיגומים – מחירון 2022 לחצו כאן >

לאיזה תוכן תרצו לחזור בעמוד?