פיגומים ובונים
לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות:

פיגומים ניידים לכל סוגי העבדות – פיגום גלגלים נייד ועוד

תוכן עניינים
פיגום נייד

פיגומים ניידים להשכרה: ביצוע עבודות פנים בגובה או בקירות מעטפת בקומות נמוכות, יכול להיות חוויה נעימה ובטוחה תוך שימוש בפיגומים ניידים.

עבודות שפכטל וטיח לתקרות יכולים להתבצע על ידי פיגומים המאפשרים רצפה מוגבהת עבודה הטייחים, בדומה לפיגום חמורי אך עם הטבה של יכולת לנייד את הפיגום מהר יותר לאזורי העבודה.

פיגום נייד קטן

לפניכם פיגום נייד קטן להתאמת כל סוגי העבודות לגובה:

פיגום חמורי

פיגום זה בנוי מרגליים ולוחות עץ אשר יוצרים משטח עבודה , לא כל כך נוח לתנועה או לעבודה ממושכת המצריכה תנועה בגובה. פיגום זה אינו מספק יכולת ביצוע עבודה בגבהים גבוהים, המתאימים לחדרים עם תקרות גבוהות או מחסנים ומבני תעשייה. פיגום זה הינו פשוט להרכבה אך מסורבל להזזה ואינו מתאים לפרישת עבודה בחדרים גדולים.

פיגומי מיטות

פיגומים קבועים מברזל או אלומיניום אומנם מספקים סביבת עבודה נוחה מאוד,. אך מגושמים לעבודות פנים. פיגומים אלו בעלי יתרון לחדרי מדרגות, פירי מעליות , רצפה עקומה או לא יציבה, ותקרות בגבהים של שלוש קומות ומעלה. הבדל משמעותי הינו דווקא בעלויות אשר הינן גבוהות יותר בהשוואה עם פיגום נייד אשר נחשב לחסכוני יותר ופחות מגושם.

פיגום נייד 

לפיגום הנייד יתרון בולט ביכולת הרכבה ופירוק על ידי כל אדם, ללא צורך בהכשרה, ניסיון או ידע מורחב. ניתן לחבר את החלקים בצורה פשוטה ולהרכיב פיגום בתוך מספר דקות, ללא צורת בעבודת סבלות גדולה וסחיבת ציוד כבד או הובלה במשאית גדולה. מרגע הרכבת הפיגום ניתן להניע אותו על קרקע ישרה, על ידי דחיפה קלה ולמקם אותו הישר מתחת לאזור הפעילות.

פיגומים נייחים

פיגום נייד הינו בעל יכולת להזזה ולכן נחשב לבטוח יותר, ניתן בסוף היום לפרק אותו או להזיז אותו מחוץ לתחום נגישות של עוברי אורח. פיגומים אלו יציבים יחסית וניתן לקשור אותם לקירות המבנה או לחזק יציבותם על ידי רגליים תומכות.

בטיחות עם פיגומים נייחים

פיגום זה מספק סביבת עבודה הרבה יותר בטוחה מאשר חוסר היציבות על סולם, או הליכה על לוח עץ דק כמו בפיגום החמורי. רמה הערנות בפיגום נייד יורדת בשל תחושת הביטחון והנוחות, כך שניתן להתמקד בביצוע הפרויקט ללא הפרעה.

גדלים ומידות לפיגומים

פיגומים ניידים מגיעים בגדלים שונים כאשר בחלקם ניתן לטפס מהצד בעזרת סולם מובנה צדדי, או ממרכז הפיגום על ידי סולם פנימי ובמיוחד בפיגומים עם יכולת בנייה לגובה. ישנם בפתחים דלתות שניתן לסגור על מנת לייצר משטח עבודה בטוח ללא חור שניתן ליפול ממנו, אך גם בטיפוס בתוך הפיגום מספק רמה גבוהה יותר של בטיחות. גדלים סטנדרטים יהיו בסביבות אורך של 2.5 מטר ו80 סנטימטר רוחב. הגובה מותאם לפי הצורך ונבנה לפי סוג הפיגום ויכולות מודולאריות של החלקים, כאשר ניתן להגיע לגובה של כשלוש קומות.

הרכבת כננת הרמה

ניתן להרכיב על פיגום נייד כננת הרמה או גלגלת, לצורך הנפת חומרים לקומה העליונה. ישנם פיגומים המותאמים לגבהים ומגיעים עם תוספת של רגליים הבולטות לצדדים על מנת לייצר, יציבות גבוהה יותר או ווים המאפשרים קשירה של הפיגום לקירות. ניתן לחבר ג'מבו לקירות על מנת לייצר נקודות אחידה לייצוב הפיגום שכן, מדובר ביחס משקל המשנה את המאזן ויוצר לחץ צדדי.

פיגום נייד על גלגלים

פיגום נייד על גלגלים הוא פתרון מעולה למי שצריך לעבוד על משטחי עבודה מאוד גדולים שרחוקים אחד מהשני.

 

יכולת הנעה של פיגום

על אדמה הגלגלים אינם יציבים אך ניתן לבנות פיגום זה בצורה קבועה זמנית על ידי קיבוע הגלגלים, או הרכבת רגל ישרה אשר מונחת על גבי מלוח עץ. פיגומים על גלגלים ניתנים להזזה על ידי דחפיה של עובד אחד, במודלים השכיחים הם עשויים מנירוסטה והינם קלים מאוד ונוחים לפירוק והרכבה.

הובלה של פיגום

ניתן להוביל פיגום מסוג זה על ידי וואן, טנדר קטן, רכב פתוח או משאית קטנה. מומלץ להביא שני אנשים לצורך נוחות בנשיאת הציוד והובלתו, יש לצפות למשקלים גבוהים יותר מפיגום ברזל לאומת מפיגום העשוי מאלומיניום.

פיגום אלומיניום על גלגלים

פיגום מסוג אלומיניום על גלגלים יכול לספק לך עבודה רציפה קלה ואיכותית. התקן החדש מדבר על שימוש באלומיניום, עם דגמים אלו ניתן לעבוד בתוך בריכת מים למשל .

סוגי עבודות עם התאמה לפיגומים ניידים:

1. חידוש שפריץ בהתזה או התזה חדשה של שפריץ, ניתן לבצע פרויקט זה על ידי אדם אשר מוסר חומרים כלפי מעלה ואילו איש נוסף אשר מתיז.
2. עבודות שפכטל ומריחת חומרים דקורטיביים אשר מצריכים עבודה מקרוב ומריחה ידנית, עם תחושת יד של העובד או עבודות מדויקות.
3. ביצוע חיפויים פנימיים בגבס, או באבן המצריכים הרמה של חומרים כבדים לגבהים.
4. עבודות טיח ויישור קירות אשר מחייבות משטח עבודה נוח בגובה ויכולת הנפת חומרים לגובה.
5. ביצוע עבודות חוץ בגבהים נמוכים ובפרט בבתי קרקע, עם יכולת לפנות את הפיגום לצד בסוף יום עבודה ולאפשר תחושה נקייה בבית.
6. חללים גדולים באזורים תעשייתיים או חדרי תצוגה גדולים במיוחד.

 

לאיזה תוכן תרצו לחזור בעמוד?
השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם הצעת מחיר!